Herní židle REPTILE,

Herní židle REPTILE s vysokým opěrákem, houpacím mechanismem a samostatným naklápěním opěradla, čalounení ze syntetické kůže na bázi... více informací »
Herní židle REPTILE
5 324 Kč
Do obchodu
Herní židle REPTILE s vysokým opěrákem, houpacím mechanismem a samostatným naklápěním opěradla, čalounení ze syntetické kůže na bázi...

Herní židle REPTILE s vysokým opěrákem, houpacím mechanismem a samostatným naklápěním opěradla, čalounení ze syntetické kůže na bázi polyuretanu, fixní područky. VLASTNOSTI: herní židle s vysokým opěrákem snímatelný podhlavník a polštářek s úponem vytváří možnost individuální úpravy tvaru čalounění opěradla houpací mechanismus s nastavením síly protiváhy a aretací v základní pozici samostatné naklápění úhlu opěradla ocelový rám sedadla a opěradla fixní područky s plastovou dotykovou plochou potahová látka – syntetická kůže na bázi polyuretanu plynový píst s vyšší odolností (Class 4) čalounění ze studené pěny vstřikované do formy výškově nastavitelná bederní opěrka nylonová báze vyztužená skelným vláknem, kolečka o průměru 60 mm – pro měkké podlahy nosnost 120 kg záruka 24 měsíců

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva šedáVelmi žádaný kousek je k sehnání přímo tu na našich stránkách umístěný v sekci kancelářské židle! Pořiďte si zcela nové produkty z této populární kategorie za výhodnou cenu. Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. může nabídnout vynikající výrobky Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se taky na další skvělé produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný výrobek Herní židle REPTILE, od populární značky FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete právě nyní v akci. Akční cena již od 5 324 Kč.