Komoda HEY 07

Stabilní komodu Hey 07 nabízíme v řadě moderních dezénů. Komoda disponuje 2 prostornými zásuvkami, policovým prostorem a... více informací »
Komoda HEY 07
6 149 Kč
Do obchodu
Stabilní komodu Hey 07 nabízíme v řadě moderních dezénů. Komoda disponuje 2 prostornými zásuvkami, policovým prostorem a...

Stabilní komodu Hey 07 nabízíme v řadě moderních dezénů. Komoda disponuje 2 prostornými zásuvkami, policovým prostorem a skříňkou se 2 poličkami uvnitř. Barevná škála sází na jednoduché spojení bílé barvy a teplého dřevodekoru dub artisan. K této kombinaci si můžete zvolit čílka z 5 barev, takže můžete mít pokoj pro princeznu, námořníka ale i studenta, který barvám neholduje. Dodáváme v demontu. Zásuvky i dvířka se systémem tichého dovírání násobí funkčnost a praktičnost nábytku. Výrazným prvkem systému jsou bílé 12 cm vysoké nožky z tvrzeného plastu, které jistě oceníte při úklidu. Pokoj vybavený nábytkem HEY jistě vykouzlí úsměv na tváři nejen vám, ale i vašim dětem. Komoda Hey 07 patří ke kolekci nábytku HEY, který je nadčasový a díky svému modernímu designu vhodný do dětských a studentských pokojů. Vybírat můžete z řady prvků v hravých barevných kombinacích, z nichž lehce poskládáte pokoj pro své ratolesti. Produkty jsou vyrobené z kvalitního lamina o síle 25 mm s ABS úpravou hran, čímž je minimalizované riziko mechanického poškození či odštípnutí hrany. Fronty a ostatní části mají sílu 16 mm.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Levný produkt můžete dostat právě zde tu na našem webu umístěný v sekci komody! Mrkněte na oblíbené zboží z této populární kategorie snadno online. Třeba hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! U nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední značka FORLIVING s.r.o. vás a vaše blízké obohatí o vynikající produkty Přesvědčte se sami!

Diskontní produkt Komoda HEY 07 od známé značky FORLIVING s.r.o. naleznete tady nyní skutečně výhodně. Nyní pořídíte jen za 6 149 Kč.