Vitrína , hickory / grafit

Kombinovaná vitrína z nábytkové kolekce Custodie. Vyrobena z lamina s ABS hranami a nožkami z masivního dřeva.Dezén vitríny vhodně kombinuje dřevo... více informací »
Vitrína
4 990 Kč
Do obchodu
Kombinovaná vitrína z nábytkové kolekce Custodie. Vyrobena z lamina s ABS hranami a nožkami z masivního dřeva.Dezén vitríny vhodně kombinuje dřevo...

Kombinovaná vitrína z nábytkové kolekce Custodie. Vyrobena z lamina s ABS hranami a nožkami z masivního dřeva.Dezén vitríny vhodně kombinuje dřevo dubu jackson hickory s barvou grafitu. K dispozici budete mít 2 úložné prostory za dvířky. Vitrínu lze dovybavit LED osvětlením. Dodáváme v demontu. Jedna dvířka jsou prosklená, za ně tedy můžete umístit vše, co chcete mít neustále na očích. Oba prostory snadno otevřete pouhým dotykem – dvířka jsou totiž vybavena moderním systémem PUSH UP. Provedení: dub jackson hickory / grafit masiv / lamino / ABS hrany Podívejte se také na další nábytek Custodie – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 54Povedený produkt lze pořídit bez obtíží tady na stránkách v oblíbené sekci vitríny! Nyní získáte unikátní výrobky ve zmíněné kategorii za nejnižší cenu! Značka FORLIVING s.r.o. dodává skvělé výrobky.

Ve slevě kus Vitrína , hickory / grafit originál od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete zde nyní opravdu levně. Nyní lze objednat jen za 4 990 Kč.