Designová postel Tropea s úložným boxem u hlavy

Designová postel Tropea s úložným boxem v čele postelez kvalitního lamina o síle 38mm. Tloušťka lamina zabezpečuje stabilitu a pevnost konstrukce... více informací »
Designová postel Tropea s úložným boxem u hlavy
17 226 Kč
Do obchodu
Designová postel Tropea s úložným boxem v čele postelez kvalitního lamina o síle 38mm. Tloušťka lamina zabezpečuje stabilitu a pevnost konstrukce...

Designová postel Tropea s úložným boxem v čele postelez kvalitního lamina o síle 38mm. Tloušťka lamina zabezpečuje stabilitu a pevnost konstrukce postele. Výšku lehací plochy si můžete upravit díky nastavitelnému kování s povrchovou úpravou proti korozi. Doporučujeme zakoupení dalšího úložného prostoru pod postel, vybírejte z více rozměrů postele a dezénů lamina (viz varianty produktu). Postel Tropea nabízíme i v provedení s plným čelem. Postel české výroby dodáváme v demontu bez roštu, matrace a bez nočních stolků. Vybírejte z naší nabídky roštů a matrací. Upozorňujeme, že postel do šíře 140 cm (včetně) neobsahuje střednici a středovou nohu, do postele můžete tedy vložit pouze 1 rošt odpovídající šíře. Nezapomeňte si pořídit i praktické noční stolky (viz související produkty). Výška úložného boxu pod postelí 20 cm.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 80×200 cm-90×200 cm-120×200 cm-140×200 cm-160×200 cm-180×200 cm Výjimečný a žádaný produkt Designová postel Tropea s máte možnost koupit lehce na našem webu v oblíbené kategorii postele. Získejte ještě jiné produkty ve zmiňované sekci v bezva akci! To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! U nás totiž najdete další skvělé zboží značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vynikající výrobek Designová postel Tropea s úložným boxem u hlavy od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat u nás teď se slevou. Právě teď jen za 17 226 Kč.