Šatní skříň Rea Houston 4-ZR

Univerzální dvoudveřová šatní skřín Rea Houston slovenské výroby. Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi je určena do každé místnosti. Na... více informací »
Šatní skříň Rea Houston 4-ZR
17 920 Kč
Do obchodu
Univerzální dvoudveřová šatní skřín Rea Houston slovenské výroby. Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi je určena do každé místnosti. Na...

Univerzální dvoudveřová šatní skřín Rea Houston slovenské výroby. Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi je určena do každé místnosti. Na posuvný systém dveří je použito kování Hettich s celoživotní garancí kvality. Skříň je vyráběna v několika dezénech – lze vybrat viz varianty. Skříň je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm, které je ohraněco 0,5 mm ABS. Jedny posuvné dveře jsou opatřeny zrcadlem. Vnitřní vybavení skříně obsahuje 6 polic a šatní tyč. Dodáváno v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Velmi oblíbený výrobek jde pořídit v pohodě tady u nás v oblíbené rubrice šatní skříně. Najděte si unikátní výrobky ze zmíněné sekce za skvělou cenu! Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky poskytuje špičkové výrobky. Nakupujte výhoděn u nás!

Kvalitní a levný kus Šatní skříň Rea Houston 4-ZR od společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte právě téměř zdarma! Ceny již od 17 920 Kč.