Šatní skříň Rea Houston 5

Univerzální dvoudveřová šatní skřín Rea Houston slovenské výroby. Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi je určena do... více informací »
Šatní skříň Rea Houston 5
16 838 Kč
Do obchodu
Univerzální dvoudveřová šatní skřín Rea Houston slovenské výroby. Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi je určena do...

Univerzální dvoudveřová šatní skřín Rea Houston slovenské výroby. Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi je určena do každé místnosti. Na posuvný systém dveří je použito kování Hettich s celoživotní garancí kvality. Skříň je vyráběna v mnoha dezénech – lze vybrat viz varianty. Skříň je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm, které je ohraněno 0,5 mm ABS. Vnitřní vybavení skříně obsahuje 6 polic a šatní tyč. Dodáváno v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento skvělý produkt najdete teď tu na webu umístěný v sekci šatní skříně! Nyní získáte oblíbené zboží z této oblíbené kategorie za extra cenu. Věhlasný dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky prodává prvotřídní produkty Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás další kvalitní kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Šatní skříň Rea Houston 5 od známé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte u nás ve výprodejové akci! Akční cena již od 16 838 Kč.