Sedací souprava SCRABBLE, vodní hyacint

Sedací souprava SCRABBLE s konstrukcí z mahagonového dřeva nabízíme ve složení ze 2 křesílek a stolku. Povrch nádherné sedací... více informací »
Sedací souprava SCRABBLE
5 140 Kč
Do obchodu
Sedací souprava SCRABBLE s konstrukcí z mahagonového dřeva nabízíme ve složení ze 2 křesílek a stolku. Povrch nádherné sedací...

Sedací souprava SCRABBLE s konstrukcí z mahagonového dřeva nabízíme ve složení ze 2 křesílek a stolku. Povrch nádherné sedací soupravy vyniká originalitou a funkčností výpletu ze svazků vodního hyacintu v přírodním odstínu. Na sedací ploše křesílek i na vrchní části stolku je vytvořena hladká dřevěná plocha pro zachování delší životnosti namáhaných částí sedací soupravy. Tento hladký povrch je lakován do černého odstínu. Ke křeslům dodáme také praktické podsedáky modrošedé barvy, které si můžete jednoduchým způsobem ke křesílku upevnit. Sedací souprava je skladná. Neváhejte s využitím sedací soupravy na lodžii, zimní zahradě či předsíni. Sedací souprava může být nádherným originálním doplňkem ve stylové kavárně, vstupních prostorách hotelu či penzionu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška křesílka bez sedáku 43 cm
Designový produkt je k získání prostě tady u nás v populární rubrice sedací soupravy! Vyhledejte si vyjímečné produkty z této rubriky na pár kliknutí. V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní zboží. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Ve slevě produkt Sedací souprava SCRABBLE, vodní hyacint od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte tady a teď v akci! Nabídky od 5 140 Kč.