Nízká vitrína IV5

Nízkou vitrínu Ivo IV5 s moderním LED osvětlením nabízíme z lamina v dezénu dub april. Dekor dřeva v kombinaci s černými kovovými detaily působí... více informací »
Nízká vitrína  IV5
8 561 Kč
Do obchodu
Nízkou vitrínu Ivo IV5 s moderním LED osvětlením nabízíme z lamina v dezénu dub april. Dekor dřeva v kombinaci s černými kovovými detaily působí...

Nízkou vitrínu Ivo IV5 s moderním LED osvětlením nabízíme z lamina v dezénu dub april. Dekor dřeva v kombinaci s černými kovovými detaily působí masivně. V naší nabídce naleznete ucelený obývací pokoj. Potřebujete-li však ještě více úložných prostorů, prohlédněte si celou kolekci Ivo a vyskládejte si obývací pokoj a jídelnu dle vašich představ a možností. Dodáváme v demontu. Korpusy nábytku Ivo mají sílu lamina 16mm, vrchní desky 22mm a hrany chrání ABS 0,5mm a 1,5mm. Dvířka se systémem tichého dovírání a zásuvky jsou z MDF o síle 18mm potažené folií (PVC). Nožky a úchytky jsou kovové, sklo tvrzené.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Foliovaná MDF-SkloTento levný produkt Nízká vitrína IV5 jde získat bez obtíží tu na našich stránkách zařazený v sekci příborníky. Nyní můžete získat ostatní produkty z naší sekce z pohodlí domova. To ale však není vše, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce však také další skvělé produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí prvotřídní produkty. A to ještě není vše!

Velmi oblíbený kus Nízká vitrína IV5 od společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat na našich stránkách nyní skutečně levně. Akční ceny od 8 561 Kč.