Dřevěná postel Rustical jednolůžková

Jednolůžková postel Rustical z masivu v provedení smrk vč. pevného laťkového roštu. Vybírat můžete z několika odstínů povrchové úpravy,... více informací »
Dřevěná postel Rustical jednolůžková
13 386 Kč
Do obchodu
Jednolůžková postel Rustical z masivu v provedení smrk vč. pevného laťkového roštu. Vybírat můžete z několika odstínů povrchové úpravy,...

Jednolůžková postel Rustical z masivu v provedení smrk vč. pevného laťkového roštu. Vybírat můžete z několika odstínů povrchové úpravy, nabízíme i provedení postele z borového dřeva (viz varianty produktu). Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Dodáváme v demontu. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva. K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 90×200 cmNový kousek Dřevěná postel Rustical jednolůžková máte možnost získat právě zde tu na stránkách ve známé kategorii postele! Nyní můžete najít vyjímečné kousky ve zmiňované rubrice ve slevě! Máme toho více, u nás totiž najdete další vybrané kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě dodává vynikající produkty Vždyť to vidíte sami!

Výjimečný a žádaný produkt Dřevěná postel Rustical jednolůžková originál od značky FORLIVING s.r.o. snadno naleznete u nás nyní ve výprodejové akci. Nyní pořídíte jen za 13 386 Kč.