Jídelní stůl Appartato,

Moderně a jednoduše provedený stůl Appartato vhodný nejen do vaší jídelny. Stůl disponuje kulatou deskou z MDF o síle 18 mm. Čtyři tenké nohy z... více informací »
Jídelní stůl Appartato
4 490 Kč
Do obchodu
Moderně a jednoduše provedený stůl Appartato vhodný nejen do vaší jídelny. Stůl disponuje kulatou deskou z MDF o síle 18 mm. Čtyři tenké nohy z...

Moderně a jednoduše provedený stůl Appartato vhodný nejen do vaší jídelny. Stůl disponuje kulatou deskou z MDF o síle 18 mm. Čtyři tenké nohy z kovu v dezénu chromu stůl bezpečně podpírají a udržují jeho stabilitu. Zmiňovaná deska je v bílém provedení v extra vysokém lesku. Doporučujeme kombinovat s židlemi kolekce Bancas či Fachadas, jež naleznete níže v souvisejících produktech. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Zajímavý produkt Jídelní stůl Appartato, máte možnost najít zrovna tu v oblíbené sekci jídelní stoly! Vyberte si kvalitní výrobky z této populární rubriky ve výhodné akci. Oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. poskytuje velmi kvalitní produkty. U nás vám nabídneme víc, u nás najdete další skvělé kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní výrobek Jídelní stůl Appartato, od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít teď levně. Právě teď jen za 4 490 Kč.