Jídelní stůl Calgary

Jídelní stůl Calgary je luxusní designová záležitost. Kovové nohy v černé barvě doplňuje deska, která kombinuje MDF s laminem v odstínu ořech... více informací »
Jídelní stůl Calgary
8 292 Kč
Do obchodu
Jídelní stůl Calgary je luxusní designová záležitost. Kovové nohy v černé barvě doplňuje deska, která kombinuje MDF s laminem v odstínu ořech...

Jídelní stůl Calgary je luxusní designová záležitost. Kovové nohy v černé barvě doplňuje deska, která kombinuje MDF s laminem v odstínu ořech rustikal. Stůl není rozkládací, je však dostatečně velký, aby jste k němu posadili i početnější rodinu. Vnitřní prostor pro zasunutí židlí je 174 cm. Dopřejte si moderní a luxusní bydlení! Stůl Yohann skvěle zapadne do moderních interiérů. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozkládací ne Velmi prodávaný produkt Jídelní stůl Calgary máte možnost nakoupit právě zde tu na stránkách ve známé sekci jídelní stoly! Mrkněte na kvalitní kusy z této populární kategorie za parádní cenu! Populární značka FORLIVING s.r.o. vás obohatí o top výrobky.

Tento zlevněný výrobek Jídelní stůl Calgary od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. můžete sehnat právě zde skutečně levně! Právě lze objednat jen za 8 292 Kč.