Jídelní stůl Houston

Jídelní stůl Houston je luxusní designová záležitost. Kovové nohy v černé barvě doplňuje deska, která kombinuje MDF a dýhu v odstínu ořech.... více informací »
Jídelní stůl Houston
9 715 Kč
Do obchodu
Jídelní stůl Houston je luxusní designová záležitost. Kovové nohy v černé barvě doplňuje deska, která kombinuje MDF a dýhu v odstínu ořech....

Jídelní stůl Houston je luxusní designová záležitost. Kovové nohy v černé barvě doplňuje deska, která kombinuje MDF a dýhu v odstínu ořech. Stůl není rozkládací, je však dostatečně velký, aby jste k němu posadili i početnější rodinu. Vnitřní prostor pro zasunutí židlí je 137 cm. Dopřejte si moderní a luxusní bydlení! Stůl Boston skvěle zapadne do moderních interiérů. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozkládací ne Ve slevě tento produkt Jídelní stůl Houston je k získání právě nyní tu na našich stránkách v rubrice jídelní stoly. Nyní si můžete vybrat nové produkty ve zmíněné sekci za super cenu. V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. může nabídnout top výrobky.

Tento designový kus Jídelní stůl Houston od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete právě nyní ve výprodejové akci! Akční cena od 9 715 Kč.