Jídelní stůl Nexus

Luxusní jídelní stůl Nexus se stane nepřehlédnutelnou součástí vaší domácnosti. Stůl má vrchní desku vyrobenou z lakované MDF, na ní je deska... více informací »
Jídelní stůl Nexus
11 096 Kč
Do obchodu
Luxusní jídelní stůl Nexus se stane nepřehlédnutelnou součástí vaší domácnosti. Stůl má vrchní desku vyrobenou z lakované MDF, na ní je deska...

Luxusní jídelní stůl Nexus se stane nepřehlédnutelnou součástí vaší domácnosti. Stůl má vrchní desku vyrobenou z lakované MDF, na ní je deska z extra bílého skla. Podstava stolu je z nerez oceli. Zajímavě řešená podstava je vkusnou kombinací laminované MDF v dekoru dub sonoma a chromované oceli. Stůl není rozkládací, jeho rozměry jsou ale dostačující i pro početnější rodinu. Stůl vám dodáme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Tvar desky Čtvercové/Obdélníkové
Zlevněný výrobek lze pořídit právě zde na stránkách zařazený v kategorii jídelní stoly! Nyní najdete zlevněné kousky z naší rubriky za nejlepší ceny! Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. U nás najdete další vybrané kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává vynikající zboží. Vždyť to vidíte sami.

Tento designový produkt Jídelní stůl Nexus od společnosti FORLIVING s.r.o. můžete pořídit tady a teď se slevou! Nyní za akční cenu 11 096 Kč.