Jídelní stůl Pixel

Moderní jídelní stůl Pixel s kulatou deskou. Deska z lakované MDF bílé barvy má průměr 120 cm. Nohy jsou z lakované oceli v černé barvě. Stůl... více informací »
Jídelní stůl Pixel
6 142 Kč
Do obchodu
Moderní jídelní stůl Pixel s kulatou deskou. Deska z lakované MDF bílé barvy má průměr 120 cm. Nohy jsou z lakované oceli v černé barvě. Stůl...

Moderní jídelní stůl Pixel s kulatou deskou. Deska z lakované MDF bílé barvy má průměr 120 cm. Nohy jsou z lakované oceli v černé barvě. Stůl není rozkládací. Dodáváno v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá-černá Hodně povedený produkt Jídelní stůl Pixel můžete získat bez problémů tady na našich stránkách v kategorii jídelní stoly. Máme pro vás ještě jiné produkty z této známé sekce ve výprodejové akci! To však není vše, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás další skvělé kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tento výrobce FORLIVING s.r.o. nabízí skvělý sortiment. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Unikátní a oblíbený výrobek Jídelní stůl Pixel pocházející od značky FORLIVING s.r.o. naleznete právě teď téměř zdarma. Cena již od 6 142 Kč.