Jídelní stůl Robin

Jídelní stůl ROBIN nabízíme v řadě dezénů dle vzorníku, vybírat můžete také z více rozměrů horní desky. Stůl z laminovaných desek chrání... více informací »
Jídelní stůl Robin
5 267 Kč
Do obchodu
Jídelní stůl ROBIN nabízíme v řadě dezénů dle vzorníku, vybírat můžete také z více rozměrů horní desky. Stůl z laminovaných desek chrání...

Jídelní stůl ROBIN nabízíme v řadě dezénů dle vzorníku, vybírat můžete také z více rozměrů horní desky. Stůl z laminovaných desek chrání kvalitní plastová hrana ABS, aby nedošlo k nechtěnému mechanickému poškození. Zakoupit si můžete i variantu s možností rozkladu – viz varianty produktu. Prosíme, berte na vědomí, že na roztahovacích dílech u těchto jídelních stolů je směr let dřeva jiný, než na horní desce. Děkujeme za pochopení. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoVýjimečný a žádaný produkt Jídelní stůl Robin máte možnost pořídit prostě tady u nás v populární kategorii jídelní stoly! Nyní můžete najít ostatní zboží z této populární sekce za nejlepší ceny. U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. Dodavatel FORLIVING s.r.o. vás a vaše blízké obohatí o špičkové zboží. Přesvědčte se!

Kvalitní výrobek Jídelní stůl Robin od společnosti FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat u nás nyní opravdu levně! Akční cena od 5 267 Kč.