Jídelní stůl Gracjan, sonoma

Rozkládací jídelní stůl Gracjan je vyrobený z laminované MDF desky, nohy i vrchní deska jsou v dezénu dub sonoma. Stůl je rozkládací. Dodáváno v... více informací »
Jídelní stůl Gracjan
3 523 Kč
Do obchodu
Rozkládací jídelní stůl Gracjan je vyrobený z laminované MDF desky, nohy i vrchní deska jsou v dezénu dub sonoma. Stůl je rozkládací. Dodáváno v...

Rozkládací jídelní stůl Gracjan je vyrobený z laminované MDF desky, nohy i vrchní deska jsou v dezénu dub sonoma. Stůl je rozkládací. Dodáváno v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Tvar desky Čtvercové/Obdélníkové Výjimečný kus Jídelní stůl Gracjan, sonoma lze nakoupit pohodlně tu na našich stránkách v rubrice jídelní stoly! Prozkoumejte zlevněné výrobky ve zmiňované sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu! To však není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce vysoce kvalitní produkty

Kvalitní kus Jídelní stůl Gracjan, sonoma pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete teď ve výprodejové akci. Akční cena 3 523 Kč.