Jídelní stůl AYSON 160/210

Rozkládací jídelní stůl Ayson nabízíme v dezénu dub artisan. Pohodlněně usedněte k obědu se svojí rodinou, v případě návštěvy stůl snadno... více informací »
Jídelní stůl AYSON 160/210
4 669 Kč
Do obchodu
Rozkládací jídelní stůl Ayson nabízíme v dezénu dub artisan. Pohodlněně usedněte k obědu se svojí rodinou, v případě návštěvy stůl snadno...

Rozkládací jídelní stůl Ayson nabízíme v dezénu dub artisan. Pohodlněně usedněte k obědu se svojí rodinou, v případě návštěvy stůl snadno rozložíte až po 6-8 osob. Jednoduché linie a čistý design podtrhuje funkcionalitu a univerzalitu pro kteroukoliv místnost ve vašem domově. Dodáváme v demontu. Jednotlivé produkty kolekce Ayson svým vzhledem připomínají masivní nábytek. Pojezdy zásuvek jsou plnovýsuvné, úchytky kovové. Horní desky jsou z lamina o síle 32mm, korpusy a čela dvířek a zásuvek mají sílu 16mm. Hrany nábytku chrání PVCpřed mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoTento nejprodávanější výrobek Jídelní stůl AYSON 160/210 pořídíte rovněž na stránkách ve známé rubrice jídelní stoly! Nyní koupíte unikátní výrobky z této populární kategorie za výhodnou cenu. Tato značka FORLIVING s.r.o. má k dispozici vysoce kvalitní sortiment.

Tento skvělý produkt Jídelní stůl AYSON 160/210 od populární značky FORLIVING s.r.o. seženete tady a teď se slevou! Právě teď jen za 4 669 Kč.