Jídelní stůl CARUZZO,

Máte rádi industriální styl? Jídelní stůl CARUZZO je přesně pro vás. Deska v dekoru tmavý ořech je z laminované MDF desky a sympatické provedení... více informací »
Jídelní stůl CARUZZO
9 187 Kč
Do obchodu
Máte rádi industriální styl? Jídelní stůl CARUZZO je přesně pro vás. Deska v dekoru tmavý ořech je z laminované MDF desky a sympatické provedení...

Máte rádi industriální styl? Jídelní stůl CARUZZO je přesně pro vás. Deska v dekoru tmavý ořech je z laminované MDF desky a sympatické provedení nohou je z černé práškově lakované oceli v grafitové barvě. Stůl se hodí také do lesního interiéru, roubenky, nebo prostoru s kovovými prvky. Ke stolu doporučujeme ladit židli hnědých odstínů, nebo vytvořit kontrast se světlými variantami. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-MDF Velmi žádaný produkt Jídelní stůl CARUZZO, najdete lehce tady na našem webu v kategorii jídelní stoly. Připravili jsme ještě ostatní výrobky z této populární kategorie v bezva akci!

Exkluzivní produkt Jídelní stůl CARUZZO, od top výrobce FORLIVING s.r.o. snadno získáte tady nyní opravdu levně! Nabídky již od 9 187 Kč.