Jídelní stůl Dallas

Jídelní stůl Dallas je luxusní designová záležitost. Kovové nohy v černé barvě doplňuje deska, která kombinuje MDF s laminem v odstínu mramor.... více informací »
Jídelní stůl Dallas
8 722 Kč
Do obchodu
Jídelní stůl Dallas je luxusní designová záležitost. Kovové nohy v černé barvě doplňuje deska, která kombinuje MDF s laminem v odstínu mramor....

Jídelní stůl Dallas je luxusní designová záležitost. Kovové nohy v černé barvě doplňuje deska, která kombinuje MDF s laminem v odstínu mramor. Stůl je rozkládací, takže bude dostatečně velký, aby jste k němu posadili i početnější rodinu. Vnitřní prostor pro zasunutí židlí je 151 cm. Dopřejte si moderní a luxusní bydlení! Stůl Dallas skvěle zapadne do moderních interiérů. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Kov-MDFKvalitní a velmi žádaný produkt Jídelní stůl Dallas můžete koupit snadno tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice jídelní stoly! Najděte si další zboží ve zmíněné kategorii za parádní cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě vyrábí velmi kvalitní zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! To není všechno, u nás nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný kus Jídelní stůl Dallas od společnosti FORLIVING s.r.o. snadno najdete zde ve slevě! Cena od 8 722 Kč.