Jídelní stůl Lorenzo

Luxusní jídelní stůl Lorenzo vyrobený z lakované MDF. Podstava je z nerez oceli. Stůl dodáváme v bílé barvě. Stůl je rozkládací. Dodáváno v... více informací »
Jídelní stůl Lorenzo
14 771 Kč
Do obchodu
Luxusní jídelní stůl Lorenzo vyrobený z lakované MDF. Podstava je z nerez oceli. Stůl dodáváme v bílé barvě. Stůl je rozkládací. Dodáváno v...

Luxusní jídelní stůl Lorenzo vyrobený z lakované MDF. Podstava je z nerez oceli. Stůl dodáváme v bílé barvě. Stůl je rozkládací. Dodáváno v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Kov-Lakovaná MDFOblíbený a kvalitní produkt Jídelní stůl Lorenzo jde získat bezstarostně tady na našem webu v populární rubrice jídelní stoly! Pořiďte si oblíbené zboží z této oblíbené rubriky ve výhodné akci! Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce velmi kvalitní výrobky Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více. U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý kousek Jídelní stůl Lorenzo značky FORLIVING s.r.o. máte možnost pořídit v aktuální nabídce za rozumné peníze! Nyní pořídíte za 14 771 Kč.