Jídelní stůl Rea Table

Jídelní stůl Rea Table vyrobený z lamina o síle 16 a 25 mm. Horní deska má 2 mm ABS hrany a ostatní části 0,5 mm ABS hranění. Stůl dodáváme v... více informací »
Jídelní stůl Rea Table
3 582 Kč
Do obchodu
Jídelní stůl Rea Table vyrobený z lamina o síle 16 a 25 mm. Horní deska má 2 mm ABS hrany a ostatní části 0,5 mm ABS hranění. Stůl dodáváme v...

Jídelní stůl Rea Table vyrobený z lamina o síle 16 a 25 mm. Horní deska má 2 mm ABS hrany a ostatní části 0,5 mm ABS hranění. Stůl dodáváme v rozměru desky 120×80 cm a lze jej vybrat z několika dezénů. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento vynikající výrobek dostanete aktuálně tady u nás ve známé rubrice jídelní stoly. Vyhledejte si parádní produkty z této známé rubriky jednoduše online! Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na další prověřené kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tento výrobce FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout vynikající výrobky. Vždyť to vidíte sami!

Výjimečný a žádaný produkt Jídelní stůl Rea Table od populární značky FORLIVING s.r.o. můžete sehnat právě nyní ve výprodejové akci. Nyní za akční cenu 3 582 Kč.