Jídelní stůl Statui 60, /

Sháníte-li posezení u kulatého stolu, mohla by být kolekce jídelních stolků Statuine to pravé. Zajímavě působící stoly jsou totiž vhodné nejen... více informací »
Jídelní stůl Statui 60
2 290 Kč
Do obchodu
Sháníte-li posezení u kulatého stolu, mohla by být kolekce jídelních stolků Statuine to pravé. Zajímavě působící stoly jsou totiž vhodné nejen...

Sháníte-li posezení u kulatého stolu, mohla by být kolekce jídelních stolků Statuine to pravé. Zajímavě působící stoly jsou totiž vhodné nejen do vaší jídelny. Stůl disponuje jednoduchou bílou kulatou deskou o šíři 60 cm. Čtyři nohy z bukového dřeva stůl bezpečně podpírají a udržují jeho stabilitu. Doporučujeme kombinovat s židlemi kolekce Inquilino, Padronale či Celier, jež naleznete níže v souvisejících produktech. Dodáváme v demontu. Stůl Statuine nabízíme také v dalších průměrech desky – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Tento zlevněný produkt jde sehnat bez obtíží tu na stránkách v oblíbené kategorii jídelní stoly. Nyní koupíte ještě podobné výrobky z této známé sekce za mimořádně nízkou cenu!

Hodně prodávaný produkt Jídelní stůl Statui 60, / od top značky FORLIVING s.r.o. dostanete momentálně na webu za parádní cenu! Zrovna nyní za cenu 2 290 Kč.