Jídelní stůl Statui 90, /

Sháníte-li posezení u kulatého stolu, mohla by být kolekce jídelních stolků Statuine to pravé. Zajímavě působící stoly jsou totiž vhodné nejen... více informací »
Jídelní stůl Statui 90
2 890 Kč
Do obchodu
Sháníte-li posezení u kulatého stolu, mohla by být kolekce jídelních stolků Statuine to pravé. Zajímavě působící stoly jsou totiž vhodné nejen...

Sháníte-li posezení u kulatého stolu, mohla by být kolekce jídelních stolků Statuine to pravé. Zajímavě působící stoly jsou totiž vhodné nejen do vaší jídelny. Stůl disponuje jednoduchou bílou kulatou deskou o šíři 90 cm. Čtyři nohy z bukového dřeva stůl bezpečně podpírají a udržují jeho stabilitu. Doporučujeme kombinovat s židlemi kolekce Inquilino, Padronale či Celier, jež naleznete níže v souvisejících produktech. Dodáváme v demontu. Stůl Statuine nabízíme také v dalších průměrech desky – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Designový produkt Jídelní stůl Statui 90, / najdete bez obtíží na našich stránkách ve známé sekci jídelní stoly. Získejte kvalitní produkty ze zmíněné kategorie za parádní cenu. To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás taky další zboží značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný produkt Jídelní stůl Statui 90, / od naší známé značky FORLIVING s.r.o. lze zakoupit momentálně skutečně výhodně! V současnosti pořídíte za cenu 2 890 Kč.