Jídelní stůl STW dub truflový

Rozkládací stůl Alberta STW nabízíme v moderním dezénu dub truflový. Jídelní stůl z laminovaných desek o síle 16 mm s povrchem... více informací »
Jídelní stůl  STW dub truflový
8 105 Kč
Do obchodu
Rozkládací stůl Alberta STW nabízíme v moderním dezénu dub truflový. Jídelní stůl z laminovaných desek o síle 16 mm s povrchem...

Rozkládací stůl Alberta STW nabízíme v moderním dezénu dub truflový. Jídelní stůl z laminovaných desek o síle 16 mm s povrchem imitujícím strukturu dřeva. Vrchní deska má sílu 22 mm. Dodáváme v demontu. Stojné strany nábytku jsou kryté 50 mm lištou, která dokonale doplňuje luxusní a masivní vzhled. Bezúchytkové provedení dveří podtrhují jedinečnost nábytku kolekce Alberta. V kolekci najdete všechny prvky, které by měly být zastoupeny v moderním domově, a které vám poskytnou místo pro dokonalý odpočinek i praktické úložné prostory na oblečení a osobní věci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Tvar desky Čtvercové/Obdélníkové Výjimečný produkt najdete bezprostředně na stránkách umístěný v kategorii jídelní stoly. Získejte ještě ostatní kousky ve zmiňované sekci za nejlepší ceny.

Hodně žádaný produkt Jídelní stůl STW dub truflový od dodavatele se skvělou pověstí FORLIVING s.r.o. lze koupit na našich stránkách se slevou. V akci za 8 105 Kč.