Jídelní stůl TS9

Moderní rozkládací jídelní stůl z kolekce Tes je vyrobený z kvalitního lamina. Korpus stolku má sílu 28 mm. Vrchní deska jídelního stolu je... více informací »
Jídelní stůl  TS9
10 034 Kč
Do obchodu
Moderní rozkládací jídelní stůl z kolekce Tes je vyrobený z kvalitního lamina. Korpus stolku má sílu 28 mm. Vrchní deska jídelního stolu je...

Moderní rozkládací jídelní stůl z kolekce Tes je vyrobený z kvalitního lamina. Korpus stolku má sílu 28 mm. Vrchní deska jídelního stolu je vyrobena o síle 38 mm. V rámci volitelných variant lze zvolit dezén stolku. Hrany jsou opatřeny ABS. Atraktivitu jídelního stolu podtrhuje zajímavé provedení. Kolekci Tes snoubí elegance a moderní provedení. Nábytek lze využít při zařizování obývacích pokojů nebo jídelen v moderním stylu. Eleganci celé kolekce podtrhuje dotykový bezúchytkový systém otevírání dvířek a zásuvek Push to open. Šířka stolu po rozložení je 200 cm. Dodáváme v demontu. Jídelní stůl je součástí kolekce Tes.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Tvar desky Čtvercové/ObdélníkovéNový produkt Jídelní stůl TS9 seženete snadno tu na našich stránkách ve známé sekci jídelní stoly. Nyní můžete získat jiné kousky z této oblíbené sekce za skvělou cenu! U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete více produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný kus Jídelní stůl TS9 od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít zde teď za výprodejovou cenu. Nabídka již od 10 034 Kč.