Jídelní stůl , dub craft zlatý / grafit

Kolekce Fency je určená pro všechny příznivce jednoduchého, avšak praktického a líbivého designu. Barevně kombinuje dezén dřeva dub craft zlatý s... více informací »
Jídelní stůl
6 390 Kč
Do obchodu
Kolekce Fency je určená pro všechny příznivce jednoduchého, avšak praktického a líbivého designu. Barevně kombinuje dezén dřeva dub craft zlatý s...

Kolekce Fency je určená pro všechny příznivce jednoduchého, avšak praktického a líbivého designu. Barevně kombinuje dezén dřeva dub craft zlatý s prvky grafitově šedé barvy. Jídelní stůl z této kolekce disponuje rozkládací vrchní deskou, u které se pohodlně nají celá vaše rodina i případná návštěva. Nesmíme také opomenout šikovně skryté poličky v nohách stolu, na jež můžete po jídle sklidit ubrousky, či prostírání a jiné potřebné věci. Dodáváme v demontu. Podívejte se také na další nábytek kolekce Fency – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Vysoce kvalitní produkt můžete dostat prostě na našich stránkách zařazený v kategorii jídelní stoly. Nyní pořídíte oblíbené zboží ze zmíněné sekce za výhodnou cenu! Máme toho více, prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě nabízí špičkové zboží A tady je důkaz!

Vynikající výrobek Jídelní stůl , dub craft zlatý / grafit od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno získáte právě nyní v akci. Ceny již od 6 390 Kč.