Matrace Junior relax 20 cm

Matrace Junior Relax je vhodná nejen pro děti a mládež. Uplatnění najde také na chatách či chalupách. Matrace je vyrobena z PUR... více informací »
Matrace Junior relax 20 cm
5 010 Kč
Do obchodu
Matrace Junior Relax je vhodná nejen pro děti a mládež. Uplatnění najde také na chatách či chalupách. Matrace je vyrobena z PUR...

Matrace Junior Relax je vhodná nejen pro děti a mládež. Uplatnění najde také na chatách či chalupách. Matrace je vyrobena z PUR pěny Eliocell a má rozdílně tuhé strany). ELIOCELL PĚNA patří mezi základní materiály pro výrobu matrací. Její složení zaručuje dobré kopírovací vlastnosti a pevnost. Tento materiál, jehož kvalita prošla v poslední době zásadním vývojem je zárukou vašeho zdravého spaní. Matrace je opatřena snímatelným a pratelným potahem Standart, který je prošitý PES vláknem. Vlastnosti matrace: – nosnost do 100 kg – tuhost: tužší strana: 3/5, měkčí strana : 2/5 – výška 20 cm – záruka 2 roky

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce MaterassoKvalitní a levný výrobek Matrace Junior relax 20 cm je k dispozici v pohodě u nás zařazený v kategorii matrace. Získejte zlevněné kousky z této oblíbené sekce snadno online.

Neodolatelný výrobek Matrace Junior relax 20 cm od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. můžete sehnat tady za výprodejovou cenu. Nabídka od 5 010 Kč.