Matrace Junior relax 16 cm

Matrace Junior Relax je vhodná nejen pro děti a mládež. Uplatnění najde také na chatách či chalupách. Matrace je vyrobena z PUR... více informací »
Matrace Junior relax 16 cm
8 990 Kč
Do obchodu
Matrace Junior Relax je vhodná nejen pro děti a mládež. Uplatnění najde také na chatách či chalupách. Matrace je vyrobena z PUR...

Matrace Junior Relax je vhodná nejen pro děti a mládež. Uplatnění najde také na chatách či chalupách. Matrace je vyrobena z PUR pěny Eliocell a má rozdílně tuhé strany). ELIOCELL PĚNA patří mezi základní materiály pro výrobu matrací. Její složení zaručuje dobré kopírovací vlastnosti a pevnost. Tento materiál, jehož kvalita prošla v poslední době zásadním vývojem je zárukou vašeho zdravého spaní. Matrace je opatřena snímatelným a pratelným potahem Standart, který je prošitý PES vláknem. Vlastnosti matrace: – nosnost do 100 kg – tuhost: tužší strana: 3/5, měkčí strana : 2/5 – výška 16 cm – záruka 2 roky

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso
Hodně žádaný produkt lze pořídit právě teď na stránkách umístěný v rubrice matrace! Připravili jsme pro vás ještě jiné kousky z této známé kategorie z pohodlí domova!

Exkluzivní kus Matrace Junior relax 16 cm od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete u nás právě ve slevě. Nyní lze objednat jen za 8 990 Kč.