Komoda K3S

Zažijte dotek venkova Komoda z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní... více informací »
Komoda  K3S
6 031 Kč
Do obchodu
Zažijte dotek venkova Komoda z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní...

Zažijte dotek venkova Komoda z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i u vás doma. S kolekcí Provence se váš interiér stane útulným domovem. Kombinace bílého dekoru borovice andersen s tmavým dubem lefkas propůjčují nábytku svěží a lehký vzhled. Mnoho prostoru a kvalitní provedení Komoda K3S disponuje 3 zásuvkami a 2 skříňkami a vyrábíme ji z kvalitního lamina o síle 15 mm, vrchní deska o síle 36 mm, dvířka a čela zásuvek z MDF o síle 18 mm. Dodáváme v demontu. Kolik prostoru komoda zabere? Tato krásná komoda vám zabere na šířku 130 cm, do hloubky 43 cm a na výšku 88 cm, takže na ní můžete pohodlně odkládat spoustu drobností. Komodou to nekončí Komoda K3S je jedním z prvků kolekce Provence. Podívejte se na nabídku dalších komponentů a vytvořte si obývák nebo jídelnu přesně dle vašich představ.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoVýjimečný produkt pořídíte již dnes na webu v rubrice komody. Najděte si skvělé produkty z naší rubriky snadno online. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více. U nás totiž najdete další skvělé produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. vyrábí top výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Tento žádaný produkt Komoda K3S od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit zde levně. V akci od 6 031 Kč.