ané kanape RONDA 0410

Noblesní kované kanape RONDA s elegantními prvky. Postel vyrábíme laserovou technologií a nabízíme ji ve více rozměrech a také v několika... více informací »
ané kanape RONDA 0410
21 480 Kč
Do obchodu
Noblesní kované kanape RONDA s elegantními prvky. Postel vyrábíme laserovou technologií a nabízíme ji ve více rozměrech a také v několika...

Noblesní kované kanape RONDA s elegantními prvky. Postel vyrábíme laserovou technologií a nabízíme ji ve více rozměrech a také v několika provedeních povrchové úpravy kovaných prvků (viz varianty produktu). K této posteli si nezapomeňte z naší nabídky pořídit matraci a rošty. Kanape dodáváme bez zobrazených dekorací v demontu. Kované postele dodáváme v 5 částech, které při montáži spojíme 10 šrouby. Tento systém zaručuje 100% stabilitu a zabraňuje vrzání. Na pevnost konstrukce poskytujeme záruku 10 let. Zkombinujte si svoji ložnici s elegantním nočním stolkem ze stejné kolekce. Pokoj můžete dále doladit polonebesy, praktickou komodou nebo stojací lampou. Rozměry: – výška nožního čela 45 cm – výška zadního čela 118 cm – výška ležení cca 53 cm – matrace 160×200 cm – vnější rozměr 178×206 cm – matrace 180×200 cm – vnější rozměr 198×206 cm Líbí se vám toto kanape, ale dáváte přednost postelím s vyšším nožním čelem? V naší nabídce rozhodně nepřehlédněte postel z této kolekce.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Kov Tento unikátní výrobek je k sehnání právě zde tady u nás v kategorii postele! Připravili jsme ještě další produkty ve zmiňované kategorii ve výprodejové akci!

Oblíbený a akční kus ané kanape RONDA 0410 značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat právě teď ve výprodejové akci! Akční cena 21 480 Kč.