Kancelářská židle Tony šedá

Kancelářská židle Tony zpříjemní sezení v kanceláři díky opěráku ze sí'toviny, který kopíruje tvar vašich zad a tím se... více informací »
Kancelářská židle Tony šedá
2 047 Kč
Do obchodu
Kancelářská židle Tony zpříjemní sezení v kanceláři díky opěráku ze sí'toviny, který kopíruje tvar vašich zad a tím se...

Kancelářská židle Tony zpříjemní sezení v kanceláři díky opěráku ze sí’toviny, který kopíruje tvar vašich zad a tím se skvěle přizpůsobí a zajistí pohodlné sezení. Židle je opatřena mechanismem TILT, který umožňuje výškovou stavitelnost pomocí plynového pístového zvedáku. Výšková stavitelnost je zde doplněna o možnost volného houpání či blokace ve vertikální poloze na úrovni, kterou si sami zvolíte. Stabilita je zajištěna chromovou konstrukcí opatřenou pěti kolečky. Područky jsou zárukou pohodlného sezení a uleví vašim pažím. Židle je dodávána s šedým provedením opěráku. Dodáváno v demontu. Rozměry: – šířka sedáku 58 cm – hloubka sedáku 56 cm – výška 92 – 102 cm – výška sedáku 47 – 57 cm – nosnost 100 kg

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva černá-šedá
Tento akční produkt Kancelářská židle Tony šedá naleznete jednoduše tu na našem webu v populární rubrice kancelářské židle. Nyní můžete koupit parádní výrobky z této rubriky za zcela nejnižší cenu. U zákazníků oblíbená značka FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout špičkové výrobky. To ale není všechno, u nás nabízíme více! Mrkněte také na další zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt Kancelářská židle Tony šedá značky FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte tady nyní levně! Nabídky od 2 047 Kč.