Kancelářská židle Vire zelená

Kancelářská židle Vire zpříjemní sezení v kanceláři díky barevné kombinaci černá-zelená. Židle je výškově stavitelná s funkcí houpání.... více informací »
Kancelářská židle Vire zelená
2 406 Kč
Do obchodu
Kancelářská židle Vire zpříjemní sezení v kanceláři díky barevné kombinaci černá-zelená. Židle je výškově stavitelná s funkcí houpání....

Kancelářská židle Vire zpříjemní sezení v kanceláři díky barevné kombinaci černá-zelená. Židle je výškově stavitelná s funkcí houpání. Stabilita je zajištěna chromovou konstrukcí opatřenou pěti kolečky. Síťovaná opěrka se plně přizpůsobí vašim zádům a poskytne vám tu správnou oporu páteře. Područky jsou zárukou pohodlného sezení a uleví vašim pažím. Dodáváno v demontu. Rozměry: – šířka sedáku 61 cm – hloubka sedáku 63 cm – výška 110 – 120 cm – výška sedáku 44 – 54 cm – nosnost 100 kg

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva černá-zelená
Levný produkt Kancelářská židle Vire zelená máte možnost získat rovnou tady na webu umístěný v rubrice kancelářské židle. Připravili jsme ještě ostatní produkty ve zmíněné kategorii jednoduše online! V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům nabízí prvotřídní produkty. Přesvědčte se sami. To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká. Máme v nabídce však také další prověřené produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený výrobek Kancelářská židle Vire zelená originál od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete sehnat u nás skutečně výhodně! Nabídky již od 2 406 Kč.