Kancelářské křeslo Foster, černé

Křeslo dodáváme s mechanismem MULTIBLOCK, který umožňuje regulaci výšky sedáku díky plynovému zvedáku, volné houpání.... více informací »
Kancelářské křeslo Foster
9 387 Kč
Do obchodu
Křeslo dodáváme s mechanismem MULTIBLOCK, který umožňuje regulaci výšky sedáku díky plynovému zvedáku, volné houpání....

Křeslo dodáváme s mechanismem MULTIBLOCK, který umožňuje regulaci výšky sedáku díky plynovému zvedáku, volné houpání. Prostřednictvím šroubu pod sedákem je možné fixovat 5 poloh vychýlení a regulovat přítlak opěrky. Praktické fixní čalouněné područky vám zajistí příjemné sezení a úlevu pažím při dlouhém sezení. Vysoce kvalitní polstrování židle a ergonomicky tvarovaný opěrák dopřává maximální komfort a pohodlí při sezení. Křeslo dodáváme v demontu v čalounění kůží v kombinaci s ekokůží v černé barvě, které dodává křeslu mimořádně luxusní vzhled. Stabilitu zajišťuje kovová základna s 5 kolečky. Rozměry: – šířka 68 cm – hloubka 54 cm – výška 118 – 125 cm – výška sedáku 48 – 55 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Ekokůže-Kov-Kůže
Akční výrobek Kancelářské křeslo Foster, černé můžete získat právě teď na webu v oblíbené kategorii kancelářské židle. Nyní najdete jiné produkty z naší kategorie za příznivou cenu! Třeba hledáte něco jiného, u nás nabízíme více! Máme v nabídce také více skvělých kousků od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt Kancelářské křeslo Foster, černé od výrobce FORLIVING s.r.o. seženete u nás teď ve slevě! Aktuálně v akci za 9 387 Kč.