Kancelářské křeslo Arctic

Křeslo Arctic nabízíme v čalounění kvalitní šedou tkaninou. Toto křeslo je užitečným pomocníkem při práci i při studiu. Plastové područky... více informací »
Kancelářské křeslo Arctic
2 689 Kč
Do obchodu
Křeslo Arctic nabízíme v čalounění kvalitní šedou tkaninou. Toto křeslo je užitečným pomocníkem při práci i při studiu. Plastové područky...

Křeslo Arctic nabízíme v čalounění kvalitní šedou tkaninou. Toto křeslo je užitečným pomocníkem při práci i při studiu. Plastové područky vám zase naopak uleví rukám při odpočinku. Samozřejmostí je funkce houpání s regulačním šroubem pro nastavení síly protitlaku opěradla dle hmotnosti sedícího. Dodáváme v demontu. Křeslo je opatřené mechanismem TILT, který umožňuje výškovou stavitelnost pomocí plynového pístového zvedáku. Praktické fixní područky vám zajistí příjemné sezení a úlevu pažím při dlouhém sezení. Stabilitu zajišťuje klasická základna z tvrzeného plastu s 5 kolečky. Rozměry: – šířka 62 cm – hloubka 62 cm – výška 102-110 cm – výška sedáku 42-50 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva šedá Ve slevě tento produkt Kancelářské křeslo Arctic jde získat taky tu umístěný v sekci kancelářské židle. Pořiďte si ještě ostatní výrobky z této oblíbené rubriky za super ceny! U nás nabízíme více, máme v nabídce ovšem další prověřené kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný výrobek Kancelářské křeslo Arctic s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít na našich stránkách teď ve slevě! Právě teď jen za 2 689 Kč.