Komoda NEST KM-1 /černá

Moderní komodu NEST KM1 nabízíme z dýhované nábytkové desky v kombinaci skla a plastu v dezénu dub lefkas a stojí na... více informací »
Komoda NEST KM-1 /černá
4 107 Kč
Do obchodu
Moderní komodu NEST KM1 nabízíme z dýhované nábytkové desky v kombinaci skla a plastu v dezénu dub lefkas a stojí na...

Moderní komodu NEST KM1 nabízíme z dýhované nábytkové desky v kombinaci skla a plastu v dezénu dub lefkas a stojí na polypropylenových nohách v černé barvě. Komoda poskytuje nejen uzavřené úložné prostory s dvířky, ale také otevřený prostor a díky tomu působí stylově v každé domácnosti. Ke komodě doporučujeme zakoupit další nábytek z kolekce NEST, který naleznete níže v souvisejících produktech. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Dýha-Lamino Unikátní a žádaný produkt Komoda NEST KM-1 /černá lze zakoupit pohodlně tady na našem webu ve známé rubrice komody! Nyní získáte jiné zboží z naší sekce v bezva akci. U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka FORLIVING s.r.o. pro vás připravuje kvalitní produkty.

Nejprodávanější výrobek Komoda NEST KM-1 /černá od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno seženete na našich stránkách teď právě levně. Aktuálně v akci za 4 107 Kč.