Komoda Mezo KM-1

Originální a jedinečný design komody propůjčí vašemu interiéru nádech vintage stylu. Komoda skvěle zapadne i jako výrazný... více informací »
Komoda Mezo KM-1
1 996 Kč
Do obchodu
Originální a jedinečný design komody propůjčí vašemu interiéru nádech vintage stylu. Komoda skvěle zapadne i jako výrazný...

Originální a jedinečný design komody propůjčí vašemu interiéru nádech vintage stylu. Komoda skvěle zapadne i jako výrazný solitaire do jednoduše zařízených pokojů. Kovové nožky, které se dotýkají podlahy pouze částečně, nejsou jen vzhledově povedeným detailem, ale také splňují praktické požadavky pro snadný úklid pod vaším novým nábytkem. Komoda je vyrobená z lamina a její neotřelý dekor ozdobí vaši domácnost.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento oblíbený produkt je k sehnání nyní na našem webu v oblíbené kategorii komody! Nyní můžete získat ještě jiné kusy z této populární sekce za outletovou cenu. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás také další skvělé zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Komoda Mezo KM-1 originál od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete pořídit nyní za akční cenu! Nyní za akční cenu 1 996 Kč.