Knihovna 2/1

Knihovna. Materiál kombinace dubového masivu (přední a zadní rám) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem.... více informací »
Knihovna 2/1
9 501 Kč
Do obchodu
Knihovna. Materiál kombinace dubového masivu (přední a zadní rám) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem....

Knihovna. Materiál kombinace dubového masivu (přední a zadní rám) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Váha 23 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Rozměry: – šířka 46 cm – hloubka 32 cm – výška 95 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor dub Nejprodávanější produkt Knihovna 2/1 seženete pohodlně tady na webu v populární kategorii knihovny! Nyní si můžete vybrat další výrobky ve zmíněné rubrice na pár kliknutí. U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete další skvělé produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce FORLIVING s.r.o. vás a vaše blízké obohatí o vynikající výrobky.

Levný produkt Knihovna 2/1 značky FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete tady teď právě opravdu levně! Akční cena 9 501 Kč.