Knihovna 2/2

Knihovna. Materiál kombinace dubového masivu (přední a zadní rám) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je... více informací »
Knihovna 2/2
15 087 Kč
Do obchodu
Knihovna. Materiál kombinace dubového masivu (přední a zadní rám) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je...

Knihovna. Materiál kombinace dubového masivu (přední a zadní rám) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Váha 40 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Rozměry: – š90 x h32 x v95 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor dub Exkluzivní kousek Knihovna 2/2 najdete nyní tady na našem webu zařazený v rubrice knihovny! Najděte si akční produkty z této sekce snadno online. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný kus Knihovna 2/2 od známé značky FORLIVING s.r.o. najdete zde nyní za výhodnou cenu. Nabídka od 15 087 Kč.