Knihovna 3/3

Knihovna. Materiál kombinace dubového masivu (přední a zadní rám) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je... více informací »
Knihovna 3/3
28 503 Kč
Do obchodu
Knihovna. Materiál kombinace dubového masivu (přední a zadní rám) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je...

Knihovna. Materiál kombinace dubového masivu (přední a zadní rám) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Váha 78 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Rozměry: – šířka 130 cm – hloubka 32 cm – výška 138 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor dub
Vynikající výrobek máte možnost získat již dnes tady a teď na našem webu zařazený v rubrice knihovny. Vyhledejte si ještě jiné kousky ve zmiňované rubrice za příznivou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Výjimečný kus Knihovna 3/3 značky FORLIVING s.r.o. naleznete na našich stránkách ve výprodejové akci! Nabídky od 28 503 Kč.