Knihovna – stylová 6

Masiv - smrk, 4x police (hloubka police 25 cm). Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a... více informací »
Knihovna - stylová 6
12 751 Kč
Do obchodu
Masiv - smrk, 4x police (hloubka police 25 cm). Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a...

Masiv – smrk, 4x police (hloubka police 25 cm). Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 35 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Masiv-DřevoTento akční produkt Knihovna – stylová 6 naleznete rovněž tu na stránkách zařazený v rubrice příborníky! Nyní si můžete pořídit nové produkty z této známé kategorie za mimořádně nízkou cenu. Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem další kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí vynikající produkty Udělejte radost sami sobě.

Tento diskontní produkt Knihovna - stylová 6 pocházející od značky FORLIVING s.r.o. můžete najít právě nyní opravdu levně! Akční cena již od 12 751 Kč.