Matrace Baby Kokos

Dětská matrace s přírodním, vzdušným kokosovým vláknem. Potah: Potah ARCTIC BREEZE, snímatelný a pratelný na 60 °C. Uložení: Pěnové matrace se... více informací »
Matrace Baby Kokos
1 702 Kč
Do obchodu
Dětská matrace s přírodním, vzdušným kokosovým vláknem. Potah: Potah ARCTIC BREEZE, snímatelný a pratelný na 60 °C. Uložení: Pěnové matrace se...

Dětská matrace s přírodním, vzdušným kokosovým vláknem. Potah: Potah ARCTIC BREEZE, snímatelný a pratelný na 60 °C. Uložení: Pěnové matrace se obecně doporučují na lamelové rošty, ale pro správný růst dítěte je zapotřebí tvrdého podkladu. Dětské matrace proto pokládáme na pevnou desku. S lamelovým roštem počítáme až od cca 20 až 30 kg váhy dítěte. Výška: 8 cm Záruka: 2 roky Matraci je možné objednat v rozměrech: – 60×120 cm – 70×120 cm – 60×140 cm – 70×140 cm K matraci si můžete doobjednat matracový chránič Baby Protect, který zajistí, že vaše miminko bude spát na suché matraci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso Zajímavý produkt Matrace Baby Kokos je k sehnání teď tu na stránkách v oblíbené kategorii matrace! Nyní pořídíte skvělé zboží z této kategorie za skvělou cenu! Známý výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává špičkový sortiment To však není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce další zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový kus Matrace Baby Kokos od společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete u nás teď ve výprodejové akci! Akční cena od 1 702 Kč.