rošt Portoflex Kombi P MEGA levý

Pevný rošt se zvýšenou nosností o rozměru 90x200 cm a vyklápěním na levou stranu. Maximální doporučené zatížení roštu je... více informací »
rošt Portoflex Kombi P MEGA  levý
10 948 Kč
Do obchodu
Pevný rošt se zvýšenou nosností o rozměru 90x200 cm a vyklápěním na levou stranu. Maximální doporučené zatížení roštu je...

Pevný rošt se zvýšenou nosností o rozměru 90×200 cm a vyklápěním na levou stranu. Maximální doporučené zatížení roštu je 150 kg. Do celého úložného prostoru je přístup z boku. Pouzdra uložená nad bočnice zaručují vyšší odolnost roštu (např. při prudkém dosednutí na lůžko nedojde k poškození roštu). Pomocí posuvných objímek přesně nastavíte tuhost pod bedry ve střední části lůžka. Fóliovaná povrchová úprava roštu zajistí snadnější údržbu. Rošt je opatřen středovým popruhem, který zlepšuje jeho stabilitu a nosnost. Vrtáním v ramenní oblasti dochází ke změkčení lamel, které zajišťují správnou oporu páteře i při spánku na boku. Rošt zvednete pomocí pístu a úchytu z textilního popruhu. Tyto rošty jsou vhodné pro všechny typy pěnových a latexových matrací. Vlastnosti: – rozměr 90×200 cm – levá varianta – počet lamel 28 kusů – výška roštu 11 cm – nosnost 150 kg – záruka 5 let – český výrobek

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ roštu Lamelový Hodně žádaný produkt můžete dostat již dnes na stránkách v populární rubrice rošty k matracím. Připravili jsme jiné výrobky z této populární kategorie za super peníze!

Unikátní a oblíbený výrobek rošt Portoflex Kombi P MEGA levý od populární značky FORLIVING s.r.o. můžete najít tady opravdu levně. Akční ceny již od 10 948 Kč.