Šatník – kombinovaný 1

Masiv - smrk. 3x zásuvka, 3x dvířka, 1x tyč, velká police, 2 x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý.... více informací »
Šatník - kombinovaný 1
32 434 Kč
Do obchodu
Masiv - smrk. 3x zásuvka, 3x dvířka, 1x tyč, velká police, 2 x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý....

Masiv – smrk. 3x zásuvka, 3x dvířka, 1x tyč, velká police, 2 x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 87 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rohová skříň ne Vysoce kvalitní produkt Šatník – kombinovaný 1 je k dostání právě zde tu na našich stránkách umístěný v sekci šatní skříně! Nyní si můžete pořídit parádní kousky z této populární kategorie ve slevě! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Vynikající výrobek Šatník - kombinovaný 1 od známé společnosti FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte na našich stránkách nyní za výhodnou cenu! Nabídka od 32 434 Kč.