Komoda SVN-01

Komodu Sven 01 nabízíme v řadě moderních dezénů. Komoda za 2 dvířky poskytuje úložný prostor rozdělený policí. Výrazným prvkem jsou černé... více informací »
Komoda  SVN-01
3 580 Kč
Do obchodu
Komodu Sven 01 nabízíme v řadě moderních dezénů. Komoda za 2 dvířky poskytuje úložný prostor rozdělený policí. Výrazným prvkem jsou černé...

Komodu Sven 01 nabízíme v řadě moderních dezénů. Komoda za 2 dvířky poskytuje úložný prostor rozdělený policí. Výrazným prvkem jsou černé dřevěné nožky o výšce 18 cm, které vám usnadní úklid. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém Sven je tím pravým! Skříňky i zásuvky jsou vybavené tichým dovíráním zvýší komfort užívání. Lamino materiál o síle 16 mm doplňují ABS hrany, které chrání nábytek proti mechanickému poškození. Kolekce nábytku Sven vyniká moderním designem, vysokou funkčností a čistými liniemi.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Neodolatelný produkt Komoda SVN-01 je k dispozici mimo jiné na našem webu v rubrice komody! Nyní najdete ostatní produkty ve zmiňované rubrice za výprodejovou cenu! Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. má k dispozici špičkové produkty

Tento nejprodávanější výrobek Komoda SVN-01 od populární značky FORLIVING s.r.o. získáte u nás právě skutečně výhodně! Nyní lze objednat jen za 3 580 Kč.