Komoda 01

Komoda VRN 01 je součástí kolekce Verin, která vyniká elegantním a jednoduchým designem. Nábytek Verin z lamina o síle 16 mm... více informací »
Komoda  01
4 058 Kč
Do obchodu
Komoda VRN 01 je součástí kolekce Verin, která vyniká elegantním a jednoduchým designem. Nábytek Verin z lamina o síle 16 mm...

Komoda VRN 01 je součástí kolekce Verin, která vyniká elegantním a jednoduchým designem. Nábytek Verin z lamina o síle 16 mm chrání ABS hrany 0,5 mm. Vybírejte z mnoha atraktivních dezénových kombinací (viz varianty produktu). Stříbrné úchytky z tvrzeného plastu dokreslují nadčasový design. Komoda Verin je navíc vybavená 2 praktickými poličkami uvnitř. Dodáváme v demontu. Komoda VRN 01 je součástí kolekce Verin, ze které si hravě poskládáte obývák vašich představ.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Akční a ve slevě produkt Komoda 01 můžete získat bezprostředně tady u nás v oblíbené rubrice komody. Najděte si zlevněné výrobky z této oblíbené rubriky za výprodejovou cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout prvotřídní sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás více produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený kus Komoda 01 od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat zrovna opravdu výhodně! Nabídka již od 4 058 Kč.