Komoda HEY 02

Stabilní skříňku Hey 02 nabízíme v řadě moderních dezénů. Skříňka disponuje 2 zásuvkami a skříňkou se 3 poličkami... více informací »
Komoda HEY 02
6 069 Kč
Do obchodu
Stabilní skříňku Hey 02 nabízíme v řadě moderních dezénů. Skříňka disponuje 2 zásuvkami a skříňkou se 3 poličkami...

Stabilní skříňku Hey 02 nabízíme v řadě moderních dezénů. Skříňka disponuje 2 zásuvkami a skříňkou se 3 poličkami uvnitř. Barevná škála sází na jednoduché spojení bílé barvy a teplého dřevodekoru dub artisan. K této kombinaci si můžete zvolit čílka z 5 barev, takže můžete mít pokoj pro princeznu, námořníka ale i studenta, který barvám neholduje. Dodáváme v demontu. Zásuvky i dvířka se systémem tichého dovírání násobí funkčnost a praktičnost nábytku. Výrazným prvkem systému jsou bílé 12 cm vysoké nožky z tvrzeného plastu, které jistě oceníte při úklidu. Pokoj vybavený nábytkem HEY jistě vykouzlí úsměv na tváři nejen vám, ale i vašim dětem. Skříňka Hey 02 patří ke kolekci nábytku HEY, který je nadčasový a díky svému modernímu designu vhodný do dětských a studentských pokojů. Vybírat můžete z řady prvků v hravých barevných kombinacích, z nichž lehce poskládáte pokoj pro své ratolesti. Produkty jsou vyrobené z kvalitního lamina o síle 25 mm s ABS úpravou hran, čímž je minimalizované riziko mechanického poškození či odštípnutí hrany. Fronty a ostatní části mají sílu 16 mm.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Tento zlevněný produkt můžete sehnat teď tu ve známé sekci komody. Mrkněte na akční produkty z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ale není vše, náš sortiment je ale široký. Mrkněte na další skvělé produkty značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce FORLIVING s.r.o. dodává vysoce kvalitní výrobky A tady je důkaz.

Tento akční kus Komoda HEY 02 od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat u nás právě opravdu výhodně! Ceny již od 6 069 Kč.