Komoda 07

Komoda Rio je vyrobený z lamina a můžete si ji vybrat z několika moderních barevných kombinací. Komoda disponuje 4 zásuvkami a... více informací »
Komoda  07
6 422 Kč
Do obchodu
Komoda Rio je vyrobený z lamina a můžete si ji vybrat z několika moderních barevných kombinací. Komoda disponuje 4 zásuvkami a...

Komoda Rio je vyrobený z lamina a můžete si ji vybrat z několika moderních barevných kombinací. Komoda disponuje 4 zásuvkami a navíc díky poličkám po stranách nabízí i prostor pro vytavení fotografí či upomínkových předmětů z dovolené. Dodáváme v demontu. Komoda je součástí kolekce Rio.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoKvalitní a levný produkt Komoda 07 lze koupit právě zde tu v populární rubrice komody. Nyní můžete koupit ještě jiné výrobky z naší rubriky za extra cenu! U nás toho najdete mnohem více, u nás najdete více produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Komoda 07 s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat právě skutečně výhodně. Právě lze objednat jen za 6 422 Kč.