Komoda HEY 08

Stabilní komodu Hey 08 nabízíme v řadě moderních dezénů. Komoda disponuje prostornou zásuvkou, policovým prostorem a skříňkou... více informací »
Komoda HEY 08
5 535 Kč
Do obchodu
Stabilní komodu Hey 08 nabízíme v řadě moderních dezénů. Komoda disponuje prostornou zásuvkou, policovým prostorem a skříňkou...

Stabilní komodu Hey 08 nabízíme v řadě moderních dezénů. Komoda disponuje prostornou zásuvkou, policovým prostorem a skříňkou s 1 poličkou uvnitř. Barevná škála sází na jednoduché spojení bílé barvy a teplého dřevodekoru dub artisan. K této kombinaci si můžete zvolit čílka z 5 barev, takže můžete mít pokoj pro princeznu, námořníka ale i studenta, který barvám neholduje. Dodáváme v demontu. Zásuvky i dvířka se systémem tichého dovírání násobí funkčnost a praktičnost nábytku. Výrazným prvkem systému jsou bílé 12 cm vysoké nožky z tvrzeného plastu, které jistě oceníte při úklidu. Pokoj vybavený nábytkem HEY jistě vykouzlí úsměv na tváři nejen vám, ale i vašim dětem. Komoda Hey 08 patří ke kolekci nábytku HEY, který je nadčasový a díky svému modernímu designu vhodný do dětských a studentských pokojů. Vybírat můžete z řady prvků v hravých barevných kombinacích, z nichž lehce poskládáte pokoj pro své ratolesti. Produkty jsou vyrobené z kvalitního lamina o síle 25 mm s ABS úpravou hran, čímž je minimalizované riziko mechanického poškození či odštípnutí hrany. Fronty a ostatní části mají sílu 16 mm.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Akční produkt je k získání snadno tu na našich stránkách ve známé kategorii komody! Podívejte se na ještě další produkty z naší rubriky za super peníze! To ovšem není vše, nebojte, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. má vysoce kvalitní produkty.

Výjimečný výrobek Komoda HEY 08 od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. můžete sehnat právě levně. Teď za akční cenu 5 535 Kč.