Prosklená komoda CRO-08

Kombinovanou komodu Cross 08 nabízíme v řadě moderních dezénů. Komoda má 4 malé zásuvky, úložný prostor za 2 plnými dvířky... více informací »
Prosklená komoda  CRO-08
9 786 Kč
Do obchodu
Kombinovanou komodu Cross 08 nabízíme v řadě moderních dezénů. Komoda má 4 malé zásuvky, úložný prostor za 2 plnými dvířky...

Kombinovanou komodu Cross 08 nabízíme v řadě moderních dezénů. Komoda má 4 malé zásuvky, úložný prostor za 2 plnými dvířky a také možnost vystavení oblíbených předmětů na 2 poličkách za 2 částečně prosklenými dvířky. Výrazným prvkem jsou černé kovové nožky o výšce 12 cm, které vám usnadní úklid. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém Cross je tím pravým! Kolekce nábytku Cross vyniká moderním designem, vysokou funkčností a čistými liniemi. Lamino materiál o síle 16 mm a 25 mm doplňují ABS hrany, které chrání nábytek proti mechanickému poškození. Skříňky i zásuvky jsou vybavené tichým dovíráním zvýší komfort užívání.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoKvalitní a levný produkt Prosklená komoda CRO-08 je k sehnání bez obtíží tady na stránkách zařazený v kategorii komody! Nyní můžete koupit kvalitní zboží z naší rubriky za super cenu. Známá značka FORLIVING s.r.o. vám poskytuje top sortiment Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další kvalitní kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný kus Prosklená komoda CRO-08 originál od značky FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte právě nyní skutečně levně! Akční cena od 9 786 Kč.