Komoda 16

Prostorná komoda v designu Classic z masivního borovicového dřeva. Pro zvýraznění přirozené struktury dřeva nábytek ošetřujeme 2 vrstvami... více informací »
Komoda  16
9 760 Kč
Do obchodu
Prostorná komoda v designu Classic z masivního borovicového dřeva. Pro zvýraznění přirozené struktury dřeva nábytek ošetřujeme 2 vrstvami...

Prostorná komoda v designu Classic z masivního borovicového dřeva. Pro zvýraznění přirozené struktury dřeva nábytek ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Vrchní a spodní desky nábytku jsou silné 25 mm. Dna zásuvek a záda komody jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Komoda má 2 plná dvířka a 4 zásuvky. Vnitřní vybavení naleznete v galerii. Dodáváme smontované. Rozměry: – šířka 125 cm – hloubka 42 cm – výška 75 cm Jednoduchost, klasika a elegance do vašich obývacích pokojů nebo ložnic. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ komody Kombinované
Vysoce kvalitní produkt můžete získat bezstarostně tu ve známé rubrice komody. Nyní můžete najít parádní kousky z naší kategorie za mimořádně nízkou cenu! Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! U nás v nabídce najdete další prověřené kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje top produkty Však to vidíte sami.

Tento žádaný kus Komoda 16 od top výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit právě teď za výprodejovou cenu. Akční cena již od 9 760 Kč.